Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kui plaanid teha kodulehte või uuendada olemasolevat, heida kindlasti pilk meie tehtud töödele. Ehk saad ideid ja uusi mõtteid, mida rakendada ka enda lehel. Soovi korral aitame need sul teoks teha.

Meie hoolsa käe all valminud kodulehed:

Logicon Ehitus

Logicon Ehitus OÜ on loodud kolme Eesti ehitusturul pikka aega tegutsenud ehitusjuhi poolt.

Meie tegevusvaldkondadeks on üldehitustööd, ehituse juhtimine peatöövõtu, projekteerimis-ehitustöövõtu ja projektijuhtimistöövõtu korras, samuti kinnisvara arendamine.

www.logicon.ee

Estil Electronics

Estil Electronics on asutatud 2007 aastal. Ettevõtte töötajatel on UPS seadmete, aku –ja alalisvoolusüsteemide kogemus 1997 aastast. Tarnime, paigaldame, seadistame, remondime ja hooldame meie poolt maale toodud või ehitatud, samuti teiste valmistajate analoogseid seadmeid.

Meie missiooniks on kindlustada arvutivõrkude, serveriruumide, tööjaamade ning tööstusprotsesside juhtimisseadmete tõrgeteta ja voolukatkestusteta töö, pakkudes selleks komplektseid lahendusi UPS seadmete, konverterite ning akusüsteemide tugilahenduste kaudu.

www.estil.ee

Vanapaber.ee

OÜ Verben asutati 1995.a. eesmärgiga alustada vanapaberi kogumist ja laiendada selle taaskasutuse võimalusi.

Teostame tellija poolt sorteeritud vanapaberi äravedu tellija asukohast. Tegutseme üldjuhul Tallinnas ja Harjumaal, kuid suurematel kogustel (alates 2 tonnist) käime järel ka Eesti piires.

www.vanapaber.ee

Reele Baltic

OÜ Reele alustas tegevust üle 20 aasta tagasi. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on olnud tahvlid, tahvlite valmistamine ja paigaldus.

Meie kriiditahvlid, markeritahvlid, stendid ja teadetetahvlid on leidnud koha enam kui kolmesajas koolis nii meil kui lähinaabrite juures. Samuti oleme tarninud tahvleid kontoritesse ja ka menüütahvel Teie lemmikrestoranis võib olla just meie valmistatud.

www.tahvlid.ee

Pakmark OÜ

Pakmark OÜ on täielikult kohalikul kapitalil baseeruv ettevõte. Tegevuse eesmärk on pakkuda erinevaid pakkematerjale nii tööstustele, hulgi- ja jaekaubandusele kui ka erisikutele.

Lisaks pakkematerjalidele tegeleme ka paberikaupade, kassatarvikute ja kontoritarvete müügiga. Meie põhimõtteks on, et klient saaks kõik vajalikud kaubad ühest kohast. Hinnad on mõistagi hulgilaole kohaselt soodsad.

www.pakmark.ee

Meranna Autotuba

Tegevusaladeks on sõidu- ja pakiautode, maasturite, väikeveokite hooldus, remont, varuosade ning rehvide tellimine ja müük, rehvitööd.

Olles väike töökoda, võtame igat tööd isikliku väljakutsena ja anname endast parima, et tulemuseks oleks tööga rahulolev klient. Kliendi poolt ootame kannatlikkust probleemide lahendamisel.

www.meranna.ee

Windy Self Steering

Windy is a strong, efficient, and reliable shipmate. Windy has proven itself responsive in light wind on all points of sail, and equally effective when steering through high winds and heavy seas. Windy vanes are easily removable from yacht sterns thanks to their unique mounting system.

Strong and light, Windy Self Steering units are easily installed by anyone, in most cases in only 2 hours. The mounting system is fixed to the stern by only four M8 bolts.

www.windyselfsteering.com

Keremeister OÜ

Meie põhitegevuseks on avariiliste autode taastamine, autode keretööd ja värvimine.”

Pakutavad teenused: Kerevenitustööd, Värvimistööd, Klaaside vahetus, Plastikdetailide remont, Remondikalkulatsioonid, Kahjukäsitlus

www.kkeremeister.ee

Jõgeva Kinnisvara

Tegeleme metsamajandamisega. Osutame raie-ja metsamaterjali väljaveo teenust. Samas teostame harvendusraiet, valgustusraiet, võsalõikamist, istutamist, metsakultuuride hooldust, kraavide puhastamist ja ohtlike puude lõikust.

Kui soovite müüa põllu-ja metsamaad, võite alati meie poole pöörduda. Kõik pakkumised on oodatud.

www.jkv.ee

Sir Autorent OÜ

“Nagu enamus autorendifirmasid, alustasime ka meie tagasihoidlikult 3-4 vanemat tüüpi sõiduautoga.
Aastal 1996, kui turusituatsioon ei võimaldanud vanade autodega enam konkurentsis püsida, hakkas kiiresti arenema ka Sir Autorent.
Aastaks 1998 oli autopargis ca 10 kuni 3 aastat vana autot.

Tänaseks on autode arv kasvanud üle 40. Autode vanus ei ületa reeglina 3 aastat ja autopark täieneb/uueneb pidevalt.
Meie autopargis leidub ka automaatkäigukasti ja kliimaseadmega varustatud autosid, nii et sobiva rendisõiduki leiab meilt ka nõudlikuim klient..”

www.sirrent.ee

Ahrens Investing OÜ

Ahrens Investing OÜ valmistab eritellimusel vastupidavat ja kvaliteetset mööblit.

“Koostöös edukate mööblidisaineritega oleme leidnud hubaseid ja meeldejäävaid ruumilahendusi nii kodudesse kui ka avalikesse ruumidesse. Hoiame end alati kursis uuendustega furnituuri- ja materjaliturul ning saame tänu sellele pakkuda oma klientidele parimat lahendust.”

www.ahrens.ee

Jäätmekäitlus.ee

Jäätmeid tekib igas inimtegevuse valdkonnas, mistõttu on need paratamatult saanud igapäevaseks osaks meie elus. Selleks et keskkond säiliks elamiskõlbulikuna ja võimalikult puhtana, on vajalik jäätmetekke ärahoidmine või vähendamine ning jäätmete sihipärane käitlemine vastavalt üldtunnustatud jäätmehierarhiale.

Siit leiad kogu vajaliku info:

www.jäätmekäitlus.ee

ScanWaste OÜ

Eestimaine jäätmekäitlusettevõte

“Leiame, et professionaalne jäätmemajandus on jätkusuutliku ja terve looduskeskkonna alustalaks. Võtame vastu ja suuname teie ehitus- ja pakendijäätmeid taaskasutusse. Pakume võimalust rentida multiliftkonteiner, vajadusel koos veoki ja juhiga.”

www.scanwaste.ee

OÜ Incassor

OÜ Incassor on 2000. aastal tegevust alustanud ettevõte, mille põhitegevuseks on laenude andmine.

Meie Padimajast võetud laenu puhul, Laenusaaja vastutus pandilepingust tuleneva kohustuse eest piirdub üksnes Pandimaja valduses oleva panditud asja väärtusega!

www.incassor24.ee

Liilia Ilusalong

Kuidas Liilia Ilusalongi kliendikaart toimib?
Liilia Cashback Cardiga saab iga ostuga oma pangakontole raha tagasi 3% Cashback raha, mis kantakse 5 euro täitumisel teie pangakontole. Samuti koguneb kliendikontole igalt ostult 4% eest Shopping Point punkte, mida saab omakorda kasutada teiste eripakkumiste eest tasumiseks. Ühe punkti väärtuseks on vähemalt 5 eurot!

www.liilia.net

Küttekeskus

Tegeleme puitbriketi, kaminapuude ning küttegraanulite müügiga. Kogu meie toodang on korralikult pakendatud kas kottidesse või alustele ning seetõttu mugavalt transporditav.

Soovime kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele sooja tuba!

www.kuttekeskus.ee

Autovärvimine.ee – Silber Metallic OÜ

Silber Metallic OÜ tegeleb autode keretööde ja värvimisega. Töökogemus on alates aastast 1998.

Väikefirma saab pakkuda paindlikku teenust ja mõistlikku hinda.

www.autovärvimine.ee

Transpordiabi.ee

Hindame kvaliteeti, tähtaegadest kinnipidamist ja suhtume igasse klienti personaalselt.

Tänu suure kogemusega meeskonnale saame pakkuda transporditeenuseid kiirelt ja operatiivselt, hoides teenuse kvaliteeti konkurentsitul tasemel.

www.transpordiabi.ee

Ankord OÜ

Ankord OÜ tegevusalaks on geodeetiliste tööde teostamine. Ettevõte on asutatud 2009. aastal. Meie missioon on pakkuda ehitusettevõtetele ja arhitektuuribüroodele kõikvõimalikke geodeesia alaseid lahendusi.

www.ankord.ee

GT Autoteenindus

GT Autoteenindus on Tallinnas Madara 31 asuv autoteenindus. Pakume oma klientidele autode remondi ja hooldusteenust, alustades lihtsamatest töödest ja lõpetades keerulisemate töödega nagu mootori remont. Meie mehaanikud on pikaajalise töökogemusega ja suudavad lahendada ka kõige keerulisema probleemi. Samuti pakume omalt poolt hea hinnaga varuosi ja hoolduseks vajalikke vahendeid.

www.gtautoteenindus.ee

Dimens OÜ

Teostame võsagiljotiini ja saagidega kraavide, teeäärte ja põldude võsast puhastamist ja hakkepuiduks töötlemist.

Võsa ja raiejäätmete väljavedu

Sõltuvalt pinnase eripärast kasutame väljaveol erinevat tehnikat.

www.dimens.ee

Hi-Fi Estonia OÜ

Hi-Fi Estonia OÜ on 2012. aastal loodud erakapitalil põhinev Eesti ettevõtte, mille põhitegevusalaks on internetikaubandus audiotehnika valdkonnas.

Küllaltki lühikese ajaloo jooksul oleme jõudnud teha palju. Näiteks alates 2013. aastast laiendasime tegevuspiirkonda ja -valdkonda, kus lisaks Eestile on meie müüdud tooted jõudnud ka Euroopasse.

Oma töös ja loomus oleme korralikud ja hoolsad ning loodame, et tulemused avalduvad ka meie kodulehel. Meie eesmärgiks ei ole lihtsalt müüa tooteid, vaid pakkuda valitud ning testitud kaupa tuues parima rahulolu Kliendini. Aitame teha õige valiku ka Teil.

www.hifiestonia.ee

Jõulukuused.ee

OÜ Kangro omab jõulupuude vallas ligi 10 aastast kogemust. Selle aja vältel oleme suutnud oma teadmised ja oskused lihvida tasemele, millele kellelgi pole midagi vastu panna. Seetõttu omame arvukat hulka püsikliente, Teame hästi oma klientide soove ning Nende rahulolu on meile esmatähtis.

www.jõulukuused.ee

Mööblipaigaldamine.ee (Mööblikäpp OÜ)

Me oleme ettevõte kes toob-paigaldab-kolib-utiliseerib. Kogu kinnisvara turul on meie tegevus jaotatud kaheks:

Mööbli paigaldus
Meeskonna juhtida on suuremad ja/või pisemad mööbli paigaldus projektid (selleks võib olla lapsele koju tellitud riidekapp või kogu büroomööbli intsallimine). Oleme saavutanud koostöö paljude mööblitootjate ning -salongidega, kellele pakume mööbli müügijärgset teenindust. Meil on kogemused nii kodu- kui ka büroomööbli paigaldustel

Transportlahenduste organiseerimine ja korraldamine
Logistika meeskonna ülesanneteks on mööblisalongidele transporditeenuste korraldamine ning lahendamine. Era- ja/või äriklientide kolimine, sealhulgas viime ära ka vana elektroonika, tehnika ning (pehme)mööbli, ehitusettevõtetele materjali objektile vedamine. Ürituste korraldajatele oleme kontserditehnika vedajad, laadijad.

www.mööblipaigaldamine.ee

TMS Ehitus OÜ

Ettevõtte peamised tegevusalad on fassaadi- ja üldehitustööd, samuti eramute ehitus võtmed kättemeetodil. Ettevõtte juhtivpersonal omab pikaajalist kogemust ehitusprojektide juhtimisel peatöövõtu korras.

www.tmsehitus.ee

Atlanteco (Seaclone LTD)

ATLANTECO grew out of Seacone LTD and now operates under a new name. Seacone LTD has operated from the year of 2001. Our work experience and skills are even better now and we still offer the best quality in the construction and ship building industry.

The measurment of our succsess is our company’s ability to answer the social and environmental demands and expectations. Our criteria are the skills of our employees, economical attitude towards environment, company’s continuous progress and satisfied customers.

www.atlanteco.ee

Puhastusteenistus OÜ

Puhastusteenistus OÜ on suure kogemusega puhastus- ja koristusteenuseid osutav firma. Oleme sellel alal tegutsenud juba üle kümne aasta ja tunneme oma tööd hästi.

Puhastusteenistus OÜ  alustas tegevust 1996.a. veebruaris. Oleme täielikult Eesti erakapitalil põhinev puhastus- ja koristusteenuseid osutav ettevõte.

Ettevõtte eesmärgiks on kõrge kvaliteediga, kliendisõbralik ja paindlik puhastusteenuste osutamine konkurentsivõimelise hinnaga. Püüame eristuda konkurentidest kliendilähedase suhtumise ja stabiilse kvaliteetse teenuse osutamise poolest.

Puhastusteenistus OÜ pakub täielikku koristusteenuste paketti: hoolduskoristus, valvekoristus, suur- ja eripuhastustööd, ehitus- ja remondijärgne koristus, välisterritooriumite koristus, haljasalade korrashoid. Koostöös partneritega pakub ettevõte porivaipade vahetust, prügi vedu ja lumetõrje teenust.

www.puhastusteenistus.ee

Kellamees OÜ

Ettevõte asustati 1997. aastal. Tegutseme WW Passaazis, Aia tänav 3.
Tegevusalaks on kellade parandus, patareide vahetus ning kellade, kellarihmade, patareide ja kella- ja kullassepa tööriistade jae- ja hulgimüük. Meie kellassepp töötab alates aastast 1969. Kogemusi ja teadmisi oleme omandanud ka Šveitsi kellatehases. Oleme pidevas arengus.
Meie eesmärk on pakkuda toodeid ning teenuseid, kus hinna ja kvaliteedi suhe on vastav erinevate soovidega klientidele. Meile on oluline kliendi rahulolu.

www.kellamees.ee

Inmarsat

Inmarsat on maailmas juhtiv satelliitside teenuse pakkuja. Tuhanded laevad ja jahid on varustatud Inmarsati satelliitside seadmetega, et kapten ja meeskond saaksid avamerel kasutada telefoni ja internetti. Ka Volvo Ocean Race jahid usaldavad Inmarsati andmeside. Loe lähemalt http://volvo.inmarsat.com/.
Tehnoloogia areng võimaldab tänapäeval „kosmosetehnika“ kasutamist ka Sinu jahis, kaatris, autos või matkakotis ning seda mõistliku hinnaga. Satelliittelefoni kõneminuti hind välismaale võib olla mitu korda odavam võrreldes mobiiltelefoniga, samuti interneti megabaidi hind võrreldes GSM roaminguga. Inmarsati satelliidid asuvad 22 000 miili kõrgusel Maa orbiidil ja tagavad hea levi sõltumata kasutaja asukohast.

Ramson Trade OÜ on Inmarsati edasimüüja ja teenusepakkuja Eestis. Otsekontakt Lõuna-Aafrika keskusega võimaldab meil pakkuda tooteid madala hinnaga. Meilt saate osta sobiva seadme ja andmeside, mis vastab teie soovile.

www.inmarsat.ee

A.K.T. Projekt OÜ

Kui koristamine on muutunud tülikaks, liialt aega nõudvaks ja stressirohkeks, siis oled leidnud just õige koostööpartneri. Soovime oma klientidele pakkuda läbi asjatundliku ja kliendikeskse lähenemise professionaalselt hooldatud ja puhtaid töötingumisi või siis hoopis hubast olemist puhtas kodus. Läheneme klientidele personaalselt nii teenuse sisult kui ka vormilt vastavalt nende soovidele ja vajadustele. Oluliseks peame igat klienti, pakutava teenuse kõrget kvaliteeti, ausust ja usaldusväärsust ning tähtaegadest ja lubadustest kinnipidamist.

A.K.T Projekt võimaldab Teil leida rohkem aega tegelemaks endale meelepäraste ja prioriteetsemate asjadega. Pühenduda rohkem perele ja hobidele.

Kui soovid vabaneda kiirelt ja kvaliteetselt ebameeldivast mustusest läbi positiivse ja noorusliku suhtumise, võta meiega julgelt ühendust.

www.aktprojekt.ee

Haljastaja.eu

OÜ Kangro tegutseb Eesti turul juba aastast 2007. Selle aja vältel oleme oma klientidele pakkunud teenuseid alates muru niitmisest kuni aedade kujundamise ideede teostamiseni.

Omame hekitaimede kasvatust ja spetsialiseerume hekkide rajamisel.

Hindame kliendikeskset lähenemist ning lähtume tööde teostamisel eelkõige tellija soovidest, kuid hoolitseme ka selle eest, et kogu teostus oleks korrektne ning vajadusel teeme omapoolsed ettepanekud parima tulemuseni jõudmiseks.

www.haljastaja.eu

Aadli Puhastusteenused OÜ

Iga kodu ja kontor on unikaalne ning seetõttu vajavad nad ka alati erilist tähelepanu puhtuse ja puhastuse näol. Aadli Puhastusteenused pakuvad Teile kõike seda, mida üks kontor, kodu või asutus võiksid vajada. Oma töös kasutame kvaliteetseid materjale ja innovatiivseid töövahendeid, et tagada Teile alati parim tulemus.

Meie koduleheküljelt leiate vajaliku informatsiooni meie tööde ja hindade kohta, samuti hinnapäringu vormi, mille kaudu saate meile saata oma soovid, ilma et peaksite oma e-posti kasutama.

www.aadli.ee

RL Metall OÜ

Meie tegevusaladeks on metallitööd ja keevitamine ning metallkonstruktsioonide valmistamine ja paigaldamine.

Pikaaegsed kogemused selles vallas lubavad meil pakkuda klientidele asjatundlikku nõustamist ja abi sobiva lahenduse leidmisel kujunduse, materjali ja konstruktsiooni osas.

www.rlmetall.eu

Kuused.ee

OÜ Kangro omab erinevate puude vallas ligi 10 aastast kogemust. Selle aja vältel oleme suutnud oma teadmised ja oskused lihvida tasemele, millele kellelgi pole midagi vastu panna. Seetõttu omame arvukat hulka püsikliente, Teame hästi oma klientide soove ning Nende rahulolu on meile esmatähtis.

Sortimendis on erinevat liiki kuuski ja nulgusid, lisaks kuusejalgu ja teisi tarvikuid. Teenustena pakume kuuse kohale toimetamist, tuppa toomist, ülespanekut ning hilisemat utiliseerimise võimalust.

www.kuused.ee

OÜ Eldola

OÜ Eldola pakub erinevaid puhastusteenuseid nii Tallinnas ja Harjumaal, kui ka muudes Eesti linnades.

OÜ Eldola eesmärk on oma klientidele puhta ja meeldiva töö- ja teeninduskeskkonna loomine. Pakume puhastusteenuseid alates akende pesust kuni suurpuhastuseni.

www.eldola.ee

OÜ Plaadigrupp

Meie töölistel on vaatamata ettevõtte noorusele aastatepikkused kogemused ja nad on oma ala professionaalid. OÜ Plaadigrupp teeb koostööd ka mitmete teiste oma ala väga hästi tundvate spetsialistidega, mille tulemusel saame tagada tööde tehnoloogilise täpsuse kui ka esteetilise väljanägemise pikkadeks aastateks.

Anname oma tööle kokkulepitud tähtajad ja kindlad garantiid.

www.plaadigrupp.ee

Oilman

Oilman OÜ  on loodud 2005 aastal! Oleme spetsialiseerunud diislikütuse, eriotstabelise diislikütuse, kergkütteõli, bensiini hulgimüügile ja transpordile Kesk ja Lõuna Eestis ning kütusemahutite, kütuse transportmahutite, kütteõli mahutite, AdBlue mahutite ning väiketankla ja tankimisseadmete – müügile ja hooldusele. Meie eesmärgiks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele parimat  personaalset teenust vedelkütuste valdkonnas . Soovime olla eelistatud tarnija ja koostööpartner ning tegutseda vastutustundlikult. Meie väärtusteks on ausus ,sõbralik koostöö, kindel kvaliteet ning usaldusväärsus.

Saaron OÜ

Meie meeskonda kuuluvad pika kogemuse ja hea erialase väljaõppega liikmed. Tänu pädevale kollektiivile saame garanteerida kiire ja korraliku töö. Omame MTR registreeringut ning vastavalt sellele võime teostada mis tahes tehniliste näitajatega elektritöid ja projekteerimist.

www.saaron.eu

Tihend.ee

Pakume laias valikus võllitihendeid pumpadele, mikseritele, kompressoritele ja mujalegi.

Meie tootevalikusse kuuluvad mehhaanilised võllitihendid, punutud tihendinöörid, kummirõngad ja hüdraulika tihendid. Samuti pakume mehhaaniliste võllitihendite renoveerimist ning grafiit-detailide valmistamist.

Tootevalikusse on lisandunud 2009 aastal Saksa firma GEMÜ ventiilid, klapid.

www.tihend.ee

OÜ Heratech

Osaühing HERATECH on 2011-ndal aastal ellukutsutud eesmärgiga pakkuda olemasolevatele ja tulevastele klientidele häid tooteid vahetu suhtlemise ja vajadusel ka nõustamise läbi. HERATECH OÜ portfolios on metallitöötlemiseadmed ja klientideks eelkõige metallitöötlejad aga ka remonditöökojad. Koostöös tootjatehastega leitakse Teile sobivaim tehnoloogia ja tagatakse seadmete tõrgeteta toimimine professionaalse hoolduse tagamisega.

www.heratech.ee

Füsioteraapia kliinik

Füsioteraapia Kliinik OÜ on 2011. aastal loodud ettevõte, mille spetsialistid on tunnustatud Eesti spordifüsioterapeudid.

Kliiniku spetsialistid aitavad leida lahenduse erinevatele skeletilihassüsteemi probleemidele, on selleks siis igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav valu, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem.

Praktikas on sagedasemad füsioterapeudi poole pöördumise põhjused lihaspinged, valulikkus alaselja ja kaela piirkonnas, samuti valulikud õla-ja põlveliigesed.

www.füsioteraapia.ee

Noviti

Noviti teeb alates 2015. aasta juunikuust  koostööd netiarst.ee portaaliga. Netiarst.ee on turvaline, kaasaegset veebilahendust pakkuv portaal, mis võimaldab arstil, pereõel, psühholoogil ning patsiendil pidada omavahelist privaatset videokonsultatsiooni tervisealastes küsimustes. Läbi netiarsti pakub Noviti psühholoogilise nõustamise teenust.

www.noviti.ee

Watmax

OÜ Watmax on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub erinevaid ehitusalaseid teenuseid – alustades lihtsamatest töödest nagu terrassid ja piirded ning lõpetades keerukamate projektidega, mille tulemusel valmivad täislahendusel majad võtmed-kätte meetodil.

www.watmax.ee

Ecowolf OÜ

Meie kattekile laotatakse paadile ja kahandatakse nii, et see tõmbub ümber paadi pingule. Erinevalt presendist on paadikattekile sõiduvahendi ümber tihedalt nagu trumminahk, mistõttu see kate tuule käes ei laperdada ega saa vigastada, mis on ka selle vastupidavuse saladus.

Termokahanevat kilet kasutatakse sageli paatide hoiustamisel. See kile ei laperda tuules nagu present ning köied ei peksa vastu paati. Vedades oma vara treileril või tekilastina, mõjutavad seda loodusjõud, keskkonnatingimused ja muud ohud. Pikkade maismaa- ja merereiside korral kaitseb termokahanev kattekile pikaajalisel ebasoodsates ilmaoludes viibimisel tekkida võivate kahjustuste ning veol tekkiva määrdumise eest.

www.ecowolf.ee

QUB OÜ

“QUB OÜ on firma, mille eesmärk on arendada oma tooteid vastavalt turu nõudmisele, kaasates projektidesse oma ala parimaid spetsialiste. Lisaks standardsetele toodetele leiame lahenduse ka kõige nõudlikuma kliendi erilahendusele.

Meie kirg on innovatiivne lähenemine ja uudsed lahendused!”

www.qub.ee

Belle Ilusalong

Hubane ilusalong Keilas, Jaama 11, kus pakutakse teenuseid alates juukselõikusest kuni erinevate massaažiprotseduurideni.

www.belle.ee

Astro Holding AS

Astro Holding AS on välja kasvanud infotehnoloogia ettevõttest Astrodata AS, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1989.

1998. aastal ühines Astrodata aktsiaseltsiga MicroLink, mille käigus eraldus firmast infotehnoloogiaga seotud tegevus. Alates 1999. aastast jätkas ettevõte tegevust haldus- ja investeerimisfirmana, kuid nüüd juba uue ärinime all – Astro Holding AS.

www.astro.ee

Heinzi Kaubanduse OÜ

Heinzi kaubanduse oü on lehtklaasi,turvaklaasi ja peeglitega tegelev ettevõte. Klientidele pakume lehtklaasi, samuti ka musterklaaside ja peeglite lõikamist, servade nii sirget kui kõverat lihvimist ja poleerimist, avade ning erikujude puurimist, klaasi karastamist või siis kiletamist turvakilega. Lõikame lehtklaasi alates paksusest 4mm kuni 19mm, karastame 4mm kuni 19mm klaasi. Lisaks anname tellijatele tehnilist konsultatsiooni ja pakume paigaldust. Lisaks palju eritöid, nagu klaasdetailide valmistamine šablooni järgi, erikujuline servalihv, fassettlihv jms. Ühesõnaga kõike, mis puudutab lehtklaasi ja peegleid

Samuti pakume täisklaasist saunauksi ja siseuksi, seda nii standard kui ka erimõõtudes.

Järsi OÜ

Ettevõtte tegeleb piltide ja peeglite raamimise & riputamisega. Neilt on võimalik osta ka kunsti.

www.jarsi.ee

Kohvik Kodurand

2014. aasta maikuus taasavatud Nasva klubihoone peidab endas põhjamaise joonega hubast kohvikut, mille akendest ja terrassilt avanev kaunis vaade Nasva jõele ja paadisillale loob mõnusa kalurikülale omase meeleolu.

Mugava ligipääsuga nii maalt kui ka merelt – Kohvik Kodurand ootab Teid proovima maitsvaid toite milles segatud Nasva ja muu maailma traditsioonid.

www.kohvikkodurand.ee

OÜ Kangro

OÜ Kangro omab erinevate puude vallas ligi 10 aastast kogemust. Selle aja vältel oleme suutnud oma teadmised ja oskused lihvida tasemele, millele kellelgi pole midagi vastu panna. Seetõttu omame arvukat hulka püsikliente, Teame hästi oma klientide soove ning Nende rahulolu on meile esmatähtis.

Sortimendis on erinevat liiki kuuski ja nulgusid, lisaks kuusejalgu ja teisi tarvikuid. Teenustena pakume kuuse kohale toimetamist, tuppa toomist, ülespanekut ning hilisemat utiliseerimise võimalust.

www.hekid.ee

Prolock OÜ

“Prolock OÜ on lukkude müügi, lukustuse projekteerimise, paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte.
Tegemist on väikse erafirmaga, kellel on selles valdkonnas kogemusi juba 9 aastat. Kuna oleme väikefirma, siis keskendume täielikult kliendi vajadustele ning leiame koos parimaid lahendusi. Kui hoolid turvalisusest ja soovid, et kõik oleks kontrolli all, võta meiega ühendust.”

www.prolock.ee

Longplay Productions

“Tegeleme muusika produtseerimise ja helisalvestusega.

LongPlay tegutseb aastast 2000, 2007 valmisid Jüris stuudioruumid.

LongPlay Productions on huvitatud koostööst andekate heliloojate, lüürikute, lauljate ja pillimeestega.”

www.longplay.ee

Kodukoristus OÜ

“Oleme edukalt tegutsenud juba 10 aastat ja lähtume põhimõttest, et ruumid kontoris peavad olema sama puhtad ja värsked nagu kodus. Just seda oma professionaalse meeskonnaga teile pakumegi – et saaksite tunda ennast ka büroos nagu kodus!”

www.kodukoristus.ee

FIE Leona Toom

“Minu nimi on Leona Toom, olen iluteenustega tegelenud 1994. aastast kosmeetikuna. Lisaks olin ligi 10 aastat Weyergansi koolitaja.

Umbes 2000 aastal tekkis huvi looduslähedaste ja tervendavate toodete ja protseduuride vastu. Sellest ajast peale olen end pidevalt selles suunas täiendanud.

Olen end täiendamas käinud ka indias, näiteks Kerala massaaži teemadel”

www.salong.eu

Riimber OÜ

Riimber.ee näol on tegu portaaliga, kust inimesed saavad küsida pakkumisi autode varuosadele, rehvidele ja õhkvedrustusele mugavalt ühest kohast.

www.riimber.ee

Majaproff OÜ

“Majaproff OÜ on 2013. aastal asutatud ehitusettevõte, mis oma põhitegevusega alustas 2013 aasta kevadel. Kogemused ehitusvaldkannas on aastast 2001.

Tegevusaladeks on üldehituse terviklahendused, remonttööd ja erilahendused.”

www.majaproff.ee

Woodverk OÜ

“Woodverk OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte, mis valmistab eritellimusel, kliendi soove ja huve arvestades, täispuidust mööblit. Alati leiame lahenduse ka kõige nõudlikuma kliendi vajaduste rahuldamiseks.

Lisaks täispuidust mööblile valmistame ka lamineeritud plaadist ja spoonitud mööblit.
Samuti valmistame eritellimusena täispuidust välis- ja siseuksi.
Pakume plaadilõikust, kui on soov mööbel ise kokku monteerida.”

www.woodverk.ee

Kaevetek OÜ

Tegu on Viljandis erinevaid kaeve- ja veotöid pakkuva ettevõttega.

www.kaevamistööd.ee

UpKeep OÜ

“Oleme parim erimäärdeainete spetsialist! Hindame kõrget kvaliteeti, head suhtumist ning tähtaegadest kinni pidamist!”

www.lubricant.ee

Talken Design OÜ

“Kasevineerist selgejoonelised ja lihtsa disainiga tooted on mõeldud teadlikule kliendile, kes soovib endale osta asju päriseks, hinnates kestvat ja ökoloogilist materjali.”

www.talkendesign.eu

Reinermann OÜ

“Ka kõige kvaliteetsemate puhastusvahendite juures läheb vaja kedagi, kes on professionaal – selleks on REINERMANN.
Meie meeskonda on valitud oma ala parimad. Nemad oskavad Teie ümbrust jälle särama panna ning loovad puhtuse tunde.
Meiega on võimalik kõikide teenuste maksumus läbi rääkida ja jõuda mõlema poole jaoks rahuldava tulemuseni.”

www.reinermann.ee

OÜ Purpur

“Igakülgset puhastusteenust pakkuv puhastusfirma Purpur tegutseb alates 1994. aasta aprillist ning põhineb 100% Eesti erakapitalil.

Pakume klientidele kõrgetasemelist ja professionaalset puhastusteenust sõbralike hindadega. Ettevõtte töötajad on saanud erialaseid koolitusi nii Soomes kui Eestis ning täiendavad end pidevalt.”

www.purpur.ee

Autodevaruosad.ee

“Autodevaruosad.ee on portaal, läbi mille on võimalik küsida hinnapakkumisi järgmistele teenustele:

Autode varuosad
Rehvid ja rehvitööd
Klaasid ja klaasitööd
Remont ja hooldus
Kere- ja värvitööd

Meie lehel päringute saatmine on kiire moodus leida oma autole varuosi või tööde teostamiseks õige teenusepakkuja.”

www.autodevaruosad.ee

OÜ Kolimised

“Meie põhitegevuseks on kolimisteenuse osutamine firmadele ja eraisikutele.

Pakume terviklahendust, mis tähendab, et meie töölised pakivad, demonteerivad ja markeerivad kogu transporditava vara, viivad selle punktist A punkti B ning pakivad transporditava vara sihtkohas uuesti lahti ning monteerivad kokku.

Meie pikaaegseteks koostööpartneriteks on olnud AS Eesti Raudtee, Bestmarki Suurköökide AS, Tulering Kaminasalong,Tallinna linnavalitsus-Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, Vene kultuurikeskus jpt.”

www.kolimised.ee

PäringuKeskus.ee

“Portaal on loodud eesmärgiga pakkuda inimestele mugavat võimalust saada teenuste hinnapakkumised ühest kohast.

Teenuse kasutamiseks ei pea registreerima kontot. Samuti ei küsi me selle eest raha.”

www.päringukeskus.ee

Clinker Service

Clinker Service OÜ on Eesti kapitalil baseeruv ehitusettevõte, mille põhilisteks tegevusaladeks on tänavakivide paigaldus, mitmesugustest teekattematerjalidest teede ja parklate ehitus, pinnase ja kaevetööd ning erinevat tüüpi piirdeaedade paigaldus ja müük.

www.clinkerservice.ee

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.